Chcete se podělit se zážitky a zkušenostmi ze svých cest? Uvažujete také o nějaké expedici? Zde máte prostor. Váš příspěvek, zde bude dlouhodobě zveřejněn za předpokladu, že nebude odporovat dobrým mravům. V takovém případě si vyhražuji právo neprodleně jej smazat. František Šesták


Kniha návštěv

Datum: 01.02.2016

Vložil: Jiří Burda

Titulek: Přednáška v pelhřimovské knihovně

Dobrý den,
přednáška o Švédsku v pelhřimově byla pěkná.

—————

Datum: 05.02.2016

Vložil: František

Titulek: Re: Přednáška v pelhřimovské knihovně

Pane Burdo, děkuji. Do Pelhřimova rád jezdím. Je to určitě tím, že díky pracovníkům knihovny a vynikajícím posluchačům se u vás cítím nadmíru dobře. Rád se sem vracím. Protože mám stále co nabídnout, nemuselo by to být ani tentokrát naposled. František

—————

Datum: 17.04.2015

Vložil: Pelikán

Titulek: Šťastná cesta 17.4.2015

Dnes (17.4.2015) jsem Vás poslouchal v radiu u p. Rosáka.Patří Vám můj obdiv k Vašemu konání ve Vašem věku a co jste vše dokázal.
Přeji hlavně zdraví a nové zážitky.
Pelikán J.

—————

Datum: 24.05.2015

Vložil: František

Titulek: Re: Šťastná cesta 17.4.2015

Pane Pelikáne! Děkuji za uznání a přání, potěšilo. Já jsem vděčný panu Rosákovi, že mne pozval do svého pořadu a hlavně za to, že na hodinu přímého vysílání byl dokonale připravený a hezky se mi s ním povídalo. Jen se omlouvám za pozdní odpověď. Jsem na všechno sám. V mém věku a postavení se sekretářky ani mluvčí nějak nehrnou. Díky a někdy nashledanou (třeba u nás v Blatné), se těší František

—————

Datum: 29.05.2014

Vložil: Otomar Dvořák

Titulek: Obdivuhodné...

Zaujala mě vaše sporotovní "výdrž" a nezdolná chuť poznávat svět. Také jsem rád jezdíval na kole, ale vás už nedoženu, už mám potíže s revmatickými klouby :-) Určitě si pročtu vaše cestopisy, vlastně jsme tak trochu kolegové :-)

—————

Datum: 03.09.2013

Vložil: Rudolf

Titulek: Na kole do Evropského parlamentu

Minulou neděli 1.září, dostal jsem od pana Eduarda Kožušníka při jeho běžecké zastávce ve Třebani zmíněnou publikaci, kterou jsem před chvílí přečetl. Nedalo mi, ještě dojat poutavým vyprávěním se šťastným koncem, poděkovat za příjemné chvíle u knížky. Jsem o čtyři roky mladší a na silničním kole jezdím třetí rok pro radost a zdraví. S radostí objevuji Vaše stránky, které hned řadím mezi oblíbené. Přeji hodně zdraví a mnoho šťastných kilometrů v sedle.

—————

Datum: 23.09.2013

Vložil: Rudolf/František

Titulek: Re: Na kole do Evropského parlamentu

Srdečně zdravím a omlouvám se za opožděnou odpověď. Protože jsme věkem nepříliš vzdáleni, očekávám, že najdu pochopení proč. Hodně sice jezdím, cestuji, poznávám, ale PC není moje nejsilnější stránka. Srdečně děkuji za dobré ohodnocení mojí knížečky. Ta cesta vznikla pro mne nečekaně. Nevěděl jsem do čeho jdu, nakonec na ní a na všechno co se událo (až na to kolo ne z materiální stránky), rád vzpomínám. Psaní mi šlo samo a jsem rád, že jsem tuto miniaturu "ke kávě", napsal. Reakce čtenářů mne proto těší.
Možná by Vás nezklamaly ani moje další, obsažnější cestopisy, nebo některá z mých přednášek, na které jsem zván z mnohých míst.
Mějte se moc hezky a ještě jednou děkuji. František

—————

Datum: 27.04.2013

Vložil: Jan Cicálek

Titulek: Malá reklama na další knížky

Dovolil jsem si Vám Františku udělat další malou reklamu na Vaše knížky, i když ony ji vlastně ani nepotřebují :-)

https://cyclopoint.wordpress.com/2013/04/18/frantisek-sestak-z-cech-az-na-konec-sveta-aneb-svatojakubskou-cestou-na-mys-finisterre-na-kole-do-evropskeho-parlamentu/

—————

Datum: 23.09.2013

Vložil: Jan/František

Titulek: Re: Malá reklama na další knížky

Moc děkuji za reklamu na knihu. Musím se omluvit za strašně opožděnou odpovědˇ. Nevím jestli je to skromnost, ale Knihu návštěv jsem do webu zařadil "jen tak" aniž bych čekal ,že mne někdo osloví.
Při této příležitosti musím sám vyslovit obdiv k Tvým úžasným aktivitám.Přeji zdraví a stálý elán. František

—————

Datum: 14.03.2013

Vložil: Kuba

Titulek: Inspirace

Dobrý den pane Šestáku,
chtěl bych Vám poděkovat za inspiraci, kterou jste mi před více než dvěma lety dal na jedné z vašich přednášek (Z čech až na konec světa) a kterou jsem získal čtením Vašich knih (R66, Na kole do EP).
I díky tomu jsem se začal věnovat se svými kamarády (spolužáky) cyklocestování. V roce 2011 jsme jeli ze Salzburgu do Bratislavy a minulý rok podnikli cestu z Plzně přes Prahu a Berlín do Hamburgu. I letos na léto plánujeme další výpravu.
Doufám, že Vám udělá především radost to, že jste tehdy inspiroval 18-ti leté studenty.
Přeji Vám mnoho najetých kilometrů a zážitků v sedle i momo něj.
Kuba Š.

—————

Datum: 23.09.2013

Vložil: Kuba/František

Titulek: Re: Inspirace

Milý Kubo! Jako v ostatních případech, i Tobě se velice omlouvám za opožděnou odpověď. Prostě : Knihu návštěv jsem považoval za formání část webu a otevřel jí až po pokárání od mého kamaráda. Nečekal jsem totiž, že někoho oslovím a nejde si důvod mi napsat.
Velmi mne těší, že jsem Tě i Tvoje kamarády přednáškou i knihami inspiroval. Budu čekat na další zpráv. Doporučuji někdy naplánovat cestu k nám, na Blatensko. Máme tady hodně zajímavostí, krásných koutů v lesích, mezi poli a loukami,u rybníků a hlavně, většina cyklotras na pěkném povrchu s výhledy na Šumavu i na Brdy. Samozřejmě mne nezapomeň i s kamarády navštívit. Budu rád a na nějaké moje oblíbených místo v okolí si společně zajedeme. Třeba nám bude přát náhoda a sejdeme se na některé z přednášek.
Do té doby hodně štěstí a úspěchů na cestách i ve studiu přeje František

—————

Datum: 04.02.2012

Vložil: Helena Bartoníčková

Titulek: přání

Dobrý den pane Šestáku, přečetla jsem si , že úspěšně po operaci rehabilitujete, tak přeji hodně zdraví a rychlé pokroky k úplnému uzdravení. Ještě jednou děkuji za knížku pro zetě.

—————

Datum: 26.02.2012

Vložil: František

Titulek: Re: přání

Milá paní Bartoníčková! Odpovídám se zpožděním, jelikož jsem se z rehabilitačního pobytu ve Vojenské rehabilitačním zařízení Slapy vrátil ve čtvrtek 23. února, kde jsem po vynikající péči zdravotnického personálu, a také vlastní snahou, udělal skutečně velký pokrok. Srdečně Vám děkuji za povzbuzující přání. Pokud nenastanou nějaké nečekané komplikace, tak k úplnému uzdravení a k okamžiku, kdy na jaře znovu usednu na kolo, chybí opravdu hodně málo.

—————

Datum: 12.01.2012

Vložil: Mgr. Martin Johanna

Titulek: přání

Dobrý den, Františku. Prý se zotavujete úspěšně z náročné operace, přeji Vám tímto zlepšující se zdravíčlko a doufám, že zase budete moci naplno "řádit" na některé z dalších úžasných cest. To abychom poté my, co jsme tam nebyli, mohli obdivovat její krásu, tak jako se nám to stává na každé Vaší přednášce.

—————

Datum: 18.01.2012

Vložil: František

Titulek: Re: přání

Hezký den Martine! Zpráva o mém postupném zotavování je pravdivá. Operaci jsem přežil bez větších potíží. Teď už cíleně posiluji, cvičím a rehabilituji s vidinou dalších cyklistických plánu už v tomto roce. Omlouvám se za opožděnou odpověď. Za dobu mé nepřítomnosti u PC a v rodině, se mi nahromadilo dost restů, které postupně vyřizuji. Dnes na to mám poslední termín, jelikož už zítra 19.1. nastupuji na finální (snad) rehabilitační pobyt na Slapech. Děkuji za hezký e-mail, který je pro mne povzbuzením.
Nashledanopu se těší František

—————

Datum: 03.01.2012

Vložil: Ivana

Titulek: Poděkování

Chtěla bych vám velmi poděkovat za napsání skvělých knížek o cestě v Americe a o Svatojakubské cestě. Manžel mi obě knihy koupil na vaší předvánoční besedě ve Štěnovicích. Byl to můj nejlepší vánoční dárek. Obě knihy jsem si okamžitě přečetla. Mnohokrát jsem nemohla číst dále, jak jsem přes slzy neviděla na text. Obdivuje váš skvělý sportovní výkon, ale i váš zájem o kulturu a historii. A to vše je ještě protknuto vašim vlasteneckým cítěním. Sama se zajímám o cestování a historii. Vaše knihy budou mít v mé knihovně čestné místo a budu se k nim velmi často vracet. Ještě žádné knihy na mně tak silně nezapůsobily.
Ještě jednou díky za napsání těchto knih. Budu se těšit na vaši další besedu ve Štěnovicích.

—————

Datum: 18.01.2012

Vložil: František

Titulek: Re: Poděkování

Posílám mnoho pozdravů do Štěnovic, kam rád jezdím. Vám srdečně děkuji za hodnocení mých knih. Mám z něho opravdovou radost. Už jsem Vám psal jeden e-mail před několika dny a nemám jistotu, jestli byl doručen. Jen zopakuji, že ve Štěnovicích jsem vždycky jako doma. Jsou tam pozorní, vnímaví, zkušení posluchači, vždycky přátelská atmosféra. Pamatuji si Vašeho manžela, když knihy, jako vánoční dárek pro Vás kupoval. To ještě netušil, jakou radost Vám udělá a moc mu to přeji.
Ještě jednou mnohokrát děkuji za slova uznání. Přeji Vám i celé rodině dodatečně hodně štěstí,zdraví a spokojenosti v novém roce. František

—————

Datum: 06.04.2011

Vložil: Lída

Titulek: Pozvánka

Jelikož počasí je čím dál lepší, nebylo by špatné (samozřejmě v rámci rekonvalescence) udělat zdravotní výlet s menším posezením v Záboří. Slunečník je připraven! Těší se a pozdravují všichni ze Záboří :-)
PS: Moc pěkné stránky

—————

Datum: 20.04.2011

Vložil: František

Titulek: Re: Pozvánka


Milí přátelé v Záboří. Už se nemohu dočkat, až se s vámi zase setkám. Určitě co nejdříve přijedu. Zrovna jsou dny na slunečník jako dělané. Jen se omlouvám za pozdní reakci na vaše pozvání. Prostě "nestíhám", jak říkáme my mladí. Mějte se moc hezky. F.Š.

—————

Datum: 08.01.2011

Vložil: JM

Titulek: PARÁDNÍ STRÁNKY SPORTOVCE

Parádní stránky, jen tak dál. Uvítal bych více kvalitnějších fotografií a budu se těšit na další nové články. Přeji mnoho dalších SUPER cest.
JM Blatná

—————